ŁOŻYSKA, USZCZELNIENIA TECHNICZNE , SIMERING SIMMERINGI , CORTECO , ORINGI

Koszyk

Katalog produktów

Zamówienia

pon-pt
godz. 8-16

Gadu-GaduSkype

Kurierzy

Wysyłka

Laroxy

Wyszukiwarka

wymiary: x x

Oferta pracy

 Do naszego zespołu poszukujemy osoby skrupulatnej i zaangażowanej, dbającej o detale, ceniącej wysoką etykę pracy.

Podstawowe obowiązki na tym stanowisku to:

- przyjmowanie towaru do magazynu,

- układanie we właściwych lokalizacjach,

- kompletowanie towaru do wysyłki kurierskiej,

- dbanie o porządek

W zamian oferujemy:

- wynagrodzenie z premią za wyniki pracy,

- pracę pełną wyzwań,

- umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji praca@grn.com.pl

2. Specjalista ds. obsługi Klienta

Jeśli lubisz doprowadzać sprawy do końca i brać za to odpowiedzialność, cenisz wysoką etykę pracy i masz doskonałą umiejętność realizacji czynności rutynowych, to być może jesteś osobą, której szukamy.

Szukamy bowiem skrupulatnej i cierpliwej osoby na stanowisko Specjalista ds. obsługi Klienta, pozyskiwania i realizacji zamówień.

Zadania:
- planowanie własnych działań handlowych pozwalających na osiągnięcie wyznaczonych celów,
- współpraca z dotychczasowymi klientami i dbałość o utrzymanie prawidłowych relacji handlowych,
- sporządzanie raportów z wykonywanych działań,

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe, (lub przekonaj nas, że może być średnie)
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- samodzielność, konsekwencja w działaniu,
- wysoka motywacja do osiągnięcia sukcesu zawodowego,
- poczucie humoru :)

Oferujemy:
- wynagrodzenie z premią zależną od wyników pracy,

Szukamy osoby niezwykłej, więc naprawdę postaraj się nam pokazać, że taką jesteś.

Lista plików